Recenzja Hi-Tec BCAA Powder – BCAA Xplode

Produktów specjalizujących się w rozbudowie masy mięśniowej jest na rynku naprawdę wiele. Osoby chcące wybrać idealny dla siebie produkt dość często kierują się marką lub wyższą ceną – lepsze produkty są zazwyczaj droższe, ale nie jest to przyjętą regułą. W dzisiejszym artykule postanowiliśmy przedstawić bardzo dobrej jakości produkt o nazwie BCAA Xplode – firmą produkującą jest sławny Olimp. Dlaczego zdecydowaliśmy się zrecenzować BCAA Xplode?

Ponieważ jest to jeden z nielicznych produktów – a może i jedyny – zawierający tak dużą ilość najlepszej możliwej jakości aminokwasów – są to składniki niezbędne w procesie budowania masy mięśniowej. Produkt charakteryzuje się naprawdę potężną dawką aminokwasów w jednej porcji – zawiera ich aż 6000 mg. Niezaprzeczalnie produkt jest jednym z najlepszych nie tylko w Polsce, ale i na świecie – głównie ze względu na ilość wysoko jakościowej zawartości aminokwasu.

Warto pamiętać, że BCAA Xplode jest tylko odżywką, czy inaczej uzupełnieniem podstawowej diety. Nie ulega więc wątpliwości, że najlepsze efekty uzyskamy z chwilą połączenia preparatu z dobrze zbilansowaną dietą oraz odpowiednim treningiem – należy jednak pamiętać, że różnego rodzaju suplementy diety działają gorzej bez wsparcia w postaci diety czy ćwiczeń fizycznych. Firma Olimp już jakiś czas temu zakomunikowała, że adresatem ich produktu są przede wszystkim osoby uprawiające sport siłowy – np. kulturyści, ciężarowcy czy fani innych dyscyplin siłowych. Skorzystać mogą także osoby lubujące się w sportach sylwetkowych.  BCAA Xplode pomaga nam przede wszystkim w procesie budowania suchych mięśni.

Co to oznacza? Dokładnie to, że proces budowy mięśni jest jak najbardziej naturalny, a sam preparat nie nawadnia mięśni powodujących, że są one wyraźnie większe już po pierwszym zażyciu. Nie ulega więc wątpliwości, że powstałe w ten sposób mięśnie nie należą do najzdrowszych, dlatego preparat stawia na naturalną formę przyrostu. Dodatkowo podczas treningu nie odczuwa się już takiego zmęczenia – zwiększona regeneracja. Ostatnią zaletą produktu są wyjątkowe i unikalne smaki.

BCAA Xplode jest dostępny w naprawdę różnych smakach, co nie powinno sprawić nikomu żadnego dyskomfortu – każdy wybiera to co mu aktualnie smakuje najbardziej. Najbardziej cenionymi smakami są pomarańczowy oraz cytrynowy, ale na sporą uwagę zasługują także ananasowy. Niska cena połączona z dobrą jakością produktu z pewnością wróży mu sukces. 

Źródło – BCAA Powder (XPLODE) – sklep.planetmuscle.pl

Reklamy

Dodaj komentarz do wpisu

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s